Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Siła w kolorze!

2020-06-18
Siła w kolorze!
Kolorowe odżywki Nail Envy przeznaczone są do wzmacniania cienkich, delikatnych, miękkich i łamliwych paznokci. Odżywki bezpośrednio po zastosowaniu zapewniają natychmiastowe usztywnienie paznokci.

Paznokcie stają się wyraźnie twardsze i mocniejsze. Nie łamią się i nie kruszą. Szybciej rosną. Stają się grubsze. 

Kolorowa odżywka Nail Envy trzyma się na paznokciach niemal jak żel. Nie odpryskuje i jest znacznie trwalsza od tradycyjnego lakieru. Dlatego osoby posiadające bardzo słabe paznokcie mogą długo cieszyć się z idealnego manikiuru.
Kolorową odżywkę Nail Envy możemy stosować w długotrwałej terapii (nakładamy jedną warstwę odżywki jednego dnia, następnego dnia domalowujemy drugą warstwę, trzeciego dnia zmywamy odżywkę z paznokci i powtarzamy czynność z pierwszego dnia – aż do uzyskania pożądanego efektu). Dzięki temu, że odżywka jest kolorowa, terapia ta nie jest uciążliwa, a paznokcie mają zawsze piękny kolor. Odżywkę tę możemy także stosować jako podtrzymanie terapii, malując nią paznokcie np. jeden raz w tygodniu, dwie warstwy.

Skład: odżywki Nail Envy zawierają między innymi dwa podstawowe i silnie działające składniki: hydrolizowane białko pszenicy oraz wzmacniający i usztywniający paznokcie wapń.

Polecane

pixel