Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

SUPREME DHE.AGE - odnowa komórkowa, stymulacja kolagenu i ujędrnianie w jednym

2020-04-24
SUPREME DHE.AGE - odnowa komórkowa, stymulacja kolagenu i ujędrnianie w jednym
Z wiekiem skóra traci spójność, staje się cieńsza, zmienia się jej struktura, pojawiają się niedoskonałości, w tym zmarszczki o różnej głębokości. Linia Supreme DHE.Age przeznaczona jest dla kobiet, które pragną zapewnić swojej skórze nowoczesną pielęgnację, pozwalającą zachować młodość i urodę. Silne działanie regenerujące likwiduje najbardziej widoczne efekty starzenia. Dziej się tak dzięki wykorzystaniu roślinnego odpowiednika hormonu naturalnie występującego w organizmie człowieka - DHEA. 

CZYM JEST DHEA?

DHEA (dehydroepiandrosteron) wytwarzany jest przez gruczoły nadnercza. Nasz organizm wytwarza 100 razy więcej tego hormonu niż testosteronu oraz 1000 razy więcej niż estrogenu. Najwięcej DHEA organizm produkuje około 25 roku życia, potem w miarę upływu lat poziom wytwarzania hormonu w organizmie maleje (zwłaszcza po 40 roku życia), co ma bezpośredni wpływ na uruchomienie procesu starzenia. Dlatego DHEA jest często nazywane hormonem młodości.

W skórze DHEA pełni kluczową funkcję - kontroluje działanie przekaźników regulujących, które stymulują komórki. Im mniej DHEA, tym bardziej dezorganizuje się sieć owych przekaźników regulujących, które nie mogą już gwarantować optymalnego funkcjonowania komórek.

Na skutek działania DHEA, skóra:

  • Staje się bardziej elastyczna, ponieważ poziom lipidów w naskórku zwiększa się. Włókna kolagenu są lepiej chronione, gęstnieje ich sieć.
  • Jest bardziej odporna – keratynocyty odpowiedzialne za wytrzymałość skóry są wzmocnione dzięki DHEA i zawierają więcej keratynosomów i ziarenek keratohialiny, prekursora keratyny,
  • Lepiej opiera się infekcjom, wydziela więcej komórek Langerhansa, stymulując ich aktywność. Spadek poziomu DHEA w skórze może sprzyjać pojawianiu się rozmaitych patologii dermatologicznych.

DHE.AGE I FITOHORMONY

W linii Supreme postanowiono wykorzystać pozytywny wpływ DHEA na komórki skóry, znajdując naturalne źródło DHEA, które oddziaływałyby na mechanizmy młodości. Wybrano dziki yam, roślinę o działaniu podobnym jak hormony. Zawiera ona diosgeninę, która stanowi rodzaj hormonalnego doładowania, produkując tzw. fitohormony.

W kosmetykach Supreme wykorzystywany jest również kompleks o skuteczności klinicznej podobnej do retinolu, który jednak nie ma jego wad. Jego efektywność oparta jest na działaniu proteiny LOX, niezbędnej w procesie różnicowania keratynocytów i funkcjonalizacji kolagenu. Dzięki temu działaniu poprawia się gęstość skóry. LOX-AGE to kompleks roślinny pozyskiwany z liści Cichorium intybus (dzikiej cykorii), który stymuluje proteinę LOX i poprawia stratyfikację naskórka i jego spójność nie zubażając naturalnych zasobów skóry.


kosmetyki anty aging

INTENSYWNA REGENERACJA

Supreme DHE.Age to kosmetyki dla kobiet, które oczekują awangardowej pielęgnacji, zdolnej pobudzić mechanizmy młodości w skórze. Dzięki intensywnej regeneracji zabieg naśladuje działanie przeciwstarzeniowe DHEA i retinolu. Wyniki badań wskazują na wyjątkowe przyspieszenie rytmu odnowy komórkowej. Po 8 tygodniach stosowania, zauważa się wyraźną poprawię jakości skóry, zmniejszenie ilości i głębokości zmarszczek. Skóra staje się bardziej witalna, wygląda na młodszą. Jest wygładzona, bardziej elastyczna, jędrna, bardziej odporna, ma więcej energii.

Linia Supreme DHE.Age to kompozycja unikalnych i niezwykle skutecznych składników aktywnych. Dzięki temu mamy do czynienia z szeroko pojętym działaniem odmładzającym. Supreme DHE.Age to spłycanie zmarszczek i bruzd mimicznych, poprawa jędrności skóry, modelowanie owalu twarzy, regeneracja i ochrona w jednym. Wspomniany wcześniej składnik o nazwie Diosgenina ma silne działanie prohormonalne uzupełniając tym samym niedobory naturalnego DHEA. Naturalne niedobory tego hormonu organizm kobiety odczuwa najbardziej dotkliwie o okresie menopauzy. Mówi się wręcz, że znaczne jego niedobory wywołują objawy menopauzalne. Dlatego zabieg dedykowany jest kobietom po 45 roku życia zwłaszcza tym, które znajdują się w okresie menopauzalnym.


Polecane

pixel