Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

PROCEUTIC - więcej niż kosmetologia

2020-01-09
PROCEUTIC - więcej niż kosmetologia
Ponad 40 lat doświadczenia Bioline Jato na polu badań nad kosmetykami i ich formułami to silna strona linii Proceutic. Linia ta ukierunkowana jest na problemy, które są zawsze aktualne, ale na które nigdy wcześniej kosmetyki nie były w stanie tak efektywnie działać, czyli starzenie się skóry, przebarwienia, cera łojotokowa, zanieczyszczona i niedotleniona, ze skłonnością do powstawania zmian trądzikowych. Ta linia sprawdzi się jako przygotowanie, terapia towarzysząca oraz zabieg stosowany zamiennie z kuracjami dermokosmetycznymi, które w bezpieczny i skuteczny sposób odpowiadają na potrzeby skóry. Wysoce skuteczne formuły kosmetyków, wysokie stężenie substancji aktywnych oraz ściśle określone protokoły zabiegowe nowych metod terapeutycznych opracowanych na wyłączność Bioline Jatò® System otwierają przed profesjonalistami nowe perspektywy na polu dermopielegnacji.

Proceutic to innowacyjna dermoceutyczna linia stworzona przez laboratorium Bioline Jatò w taki sposób, aby działała bezpiecznie i efektywnie zarówno na skórę kobiet, jak i mężczyzn. Główne cechy tej linii kosmetyków to:

  • EFEKTYWNOŚĆ - preparaty zawierają substancje aktywne najnowszej generacji, które w połączeniu z ukierunkowanymi mechanizmami działania tworzą przełomową koncepcję zabiegów przeznaczonych dla skóry starzejącej się i zanieczyszczonej, z objawami łojotoku.
  • TOLERANCJA - wszystkie produkty w linii są bezzapachowe, wolne od: konserwantów, olejów mineralnych, barwników i silikonów.
  • BEZPIECZEŃSTWO - wszystkie formuły zostały przebadanie klinicznie, a ich stosowanie wymaga postępowania zgodnie z określonymi protokołami zabiegowymi oraz przejścia certyfikowanego programu szkoleniowego.

To prawdziwy krok naprzód w kosmetologii, który wpływa nie tylko na efektywność kuracji, ale także zwiększa jej dermokompatybilność.


Dojrzała skóra z głębokimi zmarszczkami i wyraźnymi przebarwieniami

system Agebiotic


Proces starzenia się skóry jest rezultatem zmian morfofunkcjonalnych, które zachodzą we wszystkich strukturach skóry. Zmienia się grubość naskórka oraz jego warstwy rogowej, połączenie skórno-naskórkowe ulega spłaszczeniu, a skóra właściwa staje się cieńsza i traci swoją gęstość.

System Agebiotic stworzony przez Bioline Jatò składa się z profesjonalnych zabiegów połączonych z produktami do pielęgnacji domowej o ściśle ukierunkowanym działaniu. To innowacyjne rozwiązanie dla skóry z zaawansowanymi oznakami starzenia się oraz głębokimi zmarszczkami poziomymi i poprzecznymi, szczególnie uwidaczniającymi się w okolicy oczu i ust oraz ciemnymi plamami barwnikowymi, które powstały na skutek intensywnej ekspozycji na światło.

Profesjonalny zabieg z retinoidami i 30% kwasami AHA o pH 3. Peeling z kwasem migdałowym, glikolowym i tripeptydami, których działanie zostało wzmocnione dzięki aplikacji retinoidowej maski peel-off . Zabieg gwarantuje absolutne bezpieczeństwo, a jego efektywność jest porównywalna do peelingów o niższym pH. Zmniejsza widoczność głębokich zmarszczek i rozjaśnia przebarwienia.


Skóra zanieczyszczona i łojotokowa, skłonna do powstawania trądziku

system Purity


Zanieczyszczona i łojotokowa cera charakteryzuje się zauważalnym nadmiarem sebum, obecnością otwartych zaskórników oraz miejscowym występowaniem stanów zapalnych z grudkami/krostkami. Niedotleniona skóra z zaburzeniami mikrokrążenia, oprócz tego, że jest sucha na powierzchni i szorstka w dotyku, ma widoczne zamknięte i otwarte zaskórniki.

System Purity to innowacyjne rozwiązanie dla skóry zanieczyszczonej, łojotokowej i niedotlenionej oraz ze skłonnością do powstawania trądziku, z oznakami nadmiernej produkcji sebum, tworzeniem się zaskórników oraz okołomieszkowych zmian skórnych. Wykorzystywany w profesjonalnych zabiegach oraz w kosmetykach do pielęgnacji domowej.

Profesjonalny zabieg z 9 ziołami i 30% kwasami AHA o pH 3. Synergia pomiędzy naturalnym peelingiem stworzonym na bazie dziewięciu ekstraktów ziołowych oraz potęgującym eksfoliację żelem zawierającym alfai beathydroksykwasy. Zabieg gwarantuje absolutne bezpieczeństwo, a jego efektywność jest porównywalna do peelingów o niższym pH. Idealny dla skóry zanieczyszczonej, łojotokowej i skłonnej do trądziku.

pixel