Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

O.P.I - historia lakierem malowana

2020-05-04
O.P.I - historia lakierem malowana
Piękna niczym amerykański sen historia firmy wywodzi się z Hollywood, jedynego miejsca na ziemi, gdzie spełniają się marzenia, czego OPI jest dowodem. Na początku swej działalności była to mała rodzinna firma, która dzięki jakości swych produktów w krótkim czasie zyskała rzeszę wielbicieli na całym świecie. Dziś OPI stanowi prawdziwą potęgę stawiającą na profesjonalizm i niepowtarzalność produktów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Firma zdobyła światowe uznanie dzięki szerokiej gamie niemal 300 kolorów lakierów do paznokci, cechujących się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie. Różnorodność ich barw jest inspiracją dla stylistów paznokci oraz dla klientów OPI, do grona których należą między innymi największe gwiazdy show biznesu. Każdy lakier to coś więcej niż tylko „mała butelka”, to obietnica doskonałości, emocji i niezwykłego, ponadczasowego stylu.

Przez wszystkie lata swojego istnienia firma OPI dostarczyła wiele radości kobietom z ponad 100 krajów świata i sprawiła, że „piękniej” myślą o sobie. OPI ukazało kulturę powszechnego piękna, która celebruje wygląd kobiety. Kulturę, która stała się stylem życia.
Pozycję lidera OPI przyjmuje z wielką odpowiedzialnością, zawsze oferując swym klientkom najwyższą jakość produktów i usług. Reputacja OPI opiera się na zaangażowaniu firmy w sprawy jakości, bezpieczeństwa, nowatorstwa i doskonałości - zaangażowaniu, które przejawia się w każdym produkcie, każdego dnia.

Twórczynią i kreatorką kolorów lakierów OPI jest Suzi Weiss Fischmann, zwana „Pierwszą Damą lakierów do paznokci”. Oprócz regularnych kolekcji stworzyła ona także kolekcje lakierów do wielkich produkcji filmowych Disneya, a także dla największych marek z okazji ich jubileuszy (np. kolekcję na 50-lecie Forda Mustanga czy z okazji 125 rocznicy słynnego napoju Coca-Cola). Każda butelka lakieru OPI, to wytwór wyobraźni Suzi. Pracuje sama, nie ma nawet asystentki. Całymi dniami miesza kolory, tworząc odcienie, które pokochał cały świat. Do każdej butelki dokłada porcję swojej pasji. Wszystkie odcienie tworzy w oparciu o najnowsze modowe trendy sezonu. Współpracuje z najsłynniejszymi projektantami mody, magazynami urodowymi, infuencerami. Jest cenionym ekspertem w sprawach urody i koloru. Jej dorobek, to 300 odcieni lakierów, które cały czas są urozmaicane i dostosowywane do potrzeb klientek. Ponad to każdy kolor ma swoją historię, a o jego powstaniu często decyduje przypadek.

Suzi wierzy, że piękne paznokcie są integralną częścią mody i dopełniają wygląd każdej kobiety. Zmiana koloru lakieru do paznokci może nie tylko kompletnie zmienić wygląd kobiety, ale również sposób jej zachowania. Piękny manicure sprawia, że kobiety wdzięcznie manipulują dłońmi, inaczej chwytają przedmioty, stukają paznokciami w kierownicę samochodu, a kiedy mówią, bardziej niż zwykle gestykulują dłońmi. Dzisiaj kolor paznokci nie jest już przypadkowy, ani neutralny, ani nie jest już tylko lakierem, ale przede wszystkim jest NIEODZOWNYM ELEMENTEM KAŻDEJ STYLIZACJI! To esencja garderoby i kategoria piękna sama w sobie.

Zabawa trwa, marka OPI rozwija się niezwykle dynamicznie, przynosząc radość swoim klientkom. Inspiruje i nadaje kolor rzeczywistości. A przed nami jeszcze wiele nowości i niespodzianek dla fanek.

Polecane

pixel