Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Nowe bazy do systemu Infinite Shine!

2018-05-09
Nowe bazy do systemu Infinite Shine!
Poszukujesz bazy, która wzmacnia, rozjaśnia, wygładza albo odżywia paznokcie?
Wypróbuj 4 nowe bazy do systemu Infinite Shine!

Nowe bazy 2w1 do systemu Infinite Shine pozwalają rozwiązać najczęstsze problemy związane z płytką paznokciową i dostępne są w czterech unikalnych wariantach.
Bezpieczna formuła bez formaldehydu! Wybierz jedną z 4 nowych baz do systemu Infinite Shine, ulubiony kolor (ponad 100 kolorów w ofercie) oraz top coat i ciesz się pięknym i trwałym manicure’m aż do 11 dni!

Do wyboru:

  • IST12 Baza wygładzająca nierówności płytki paznokciowej - baza nasycona ekstraktem z moringi, olejem z kwiatu lotosu i ekstraktem z bambusa o właściwościach przeciwutleniających. Wygładza i wypełnia nierówności znajdujące się na płytce paznokciowej, dzięki czemu zapewnia optymalną przyczepność koloru.
  • IST13 Baza odżywcza, dla wzmocnienia słabych i pękających paznokci - zawiera formułę wzbogaconą o składniki odżywcze. Dzięki ekstraktom z kwiatu lotosu, bambusa i hydrolizowanej keratyny paznokcie stają się odżywione, mocniejsze i wzmocnione. Eliminuje problem pękających paznokci.
  • IST14 Baza nawilżająca suche, kruche i pozbawione elastyczności paznokcie - zabieg kondycjonujący paznokcie z dodatkiem bogatego w przeciwutleniacze oleju z kwiatu lotosu, ekstraktu z bambusa oraz nasion baobabu. Natychmiast nawilża suche paznokcie i nadaje im elastyczność, dzięki czemu zmniejsza napięcie i eliminuje pękanie.
  • IST15 Baza rozjaśniająca dla przebarwionej, żółtej płytki paznokci - rewitalizuje i rozjaśnia przebarwione paznokcie, nasycona bogatym w przeciwutleniacze olejem z kwiatu lotosu, ekstraktem z bambusa, lipy oraz cytryny. Pomaga natychmiast wybielić i rozjaśnić paznokcie, nadając im świeży wygląd.
pixel