Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Nowa linia Ericson Laboratoire - LINE CORRECTION [BTX-HA]

2022-03-11
Nowa linia Ericson Laboratoire - LINE CORRECTION [BTX-HA]

Marka jest wierna swojemu dziedzictwu oraz filozofii wyznawanej od lat - tworzy swoje produkty inspirując się najnowszymi zabiegami medycyny estetycznej oraz dokładnie dopracowuje formułę każdego kosmetyku. Każdy wyrób posiada w swoim składzie innowacyjne oraz przebadane w laboratorium silne składniki aktywne. Ericson Laboratoire to marka, która opracowuje w swoje kosmetyki we Francji.
Ericsson Laboratoire Line Correction BTX – HA dostarcza produkty:
- detaliczne (do stosowania w zaciszu domowym),
- profesjonalne (dla salonów kosmetycznych).CELE NOWEJ LINII

Zadaniem nowej linii Line Correction BTX – HA, jest zredukowanie zmarszczek dynamicznych, a także statycznych na twarzy. Każdy rodzaj niedoskonałości powstaje w inny sposób - dynamiczne powstają poprzez ruchy mięśni, np. uśmiech, marszczenie brwi czy mrużenie oczu. Ruchy te sprawiają, że skóra w tym jednym konkretnym obszarze rozciąga się. A po pewnym czasie w tych okolicach znacznie zmniejsza się ilość kolagenu i elastyny, przez co skóra traci swoją elastyczność.
Z kolei zmarszczki statyczne to takie, których przyczyną jest zanik kolagenu lub uszkodzenia skóry przez wpływ słońca lub palenia tytoniu. Skóra ta jest znacznie cieńsza i sucha.

ROZWIĄZANIE ERICSON LABORATOIRE

Rozwiązaniem problemu tych niedoskonałości w głównej mierze jest neurotoksyna (dla zmarszczek dynamicznych) oraz kwas hialuronowy (dla zmarszczek statycznych).
Ericson Laboratoire wraz z linią Line Correction BTX – HA stworzył alternatywne rozwiązanie dla nich.

Produktem stworzonym dla zmarszczek dynamicznych jest Kompleks Neuro-relaxing peptide complex. Kosmetyk o innowacyjnym kompleksie dwóch zaawansowanych peptydów (synapeptide i vipsylamine), które łagodzą skutki wyrazistej mimiki twarzy, a także rozluźniają mięśnie i wygładzają skórę, dzięki czemu ogranicza się tworzenie nowych niedoskonałości.

Dla zmarszczek statycznych przeznaczono kosmetyk - Hyalufill. Produkt najnowszej generacji, który dokładnie nawilża nawet do najgłębszych warstw skóry. Dla najlepszych efektów preparat łączy w sobie niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, glukomannan oraz biopolimer o najwyższej masie cząsteczkowej.

Produkty Line Correction BTX – HA poza fantastycznym działaniem na zmarszczki posiada, także unikatową kompozycję zapachową, a wśród nich znajdą się Cytrusowe nuty głowy (bergamotka, grejpfrut oraz imbir), Morskie nuty serca (jaśmin wodny, porosty), a także Piżmowe nuty bazy (akordy drzewne, piżmo, mate – zielone, ziołowe nuty z akcentem paproci).

NIEZBĘDNE SKŁADNIKI AKTYWNE Line Correction BTX – HA

• Synapeptide otrzymane biotechnologiczne połączenie aż sześciu aminokwasów, które naśladuje działanie toksyny botulinowej. Doskonale wpływa na biochemiczne reakcje neurotransmiterów. Silnie oddziałuje na receptor Snap i kompleks MUNC 18, dzięki czemu ogranicza presynaptyczną wydajność komórek nerwowych. Składnik umieszczony na komórkowych receptorach mięśniowych powoduje, że pęcherzyk synaptyczny nie może uaktywnić neuroprzekaźników.

• Vipsylamine peptyd o niskiej masie cząsteczkowej, który naśladuje działanie Waglerin-1, czyli w pełni naturalnego peptydów wyizolowanego z jadu żmii świątynnej (Tropidolaemus wagleri). Składnik blokuje transmisję neuronalne na mięśniowym receptorze acetylocholiny. Vipsylamine natychmiastowo i trwale relaksuje mikro skurcze mięśniowe, dzięki czemu znacznie zmniejsza widoczność zmarszczek.

• Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej - ta forma kwasu hialuronowego przypomina molekularną gąbkę, dzięki czemu jest w stanie magazynować duże ilości wody, dzięki niewielkiemu rozmiarowi cząsteczki penetruje w głąb skóry, nawilżając ją i zwiększając jej elastyczność. Sam kwas hialuronowy to składnik naturalnie występujący w skórze, optymalnie nawilża, jest w stanie wiązać nawet do 1000 razy więcej wody niż samodzielnie waży. Działa ujędrniająco i wygładzająco.

• Glukomannan to roślinny polisacharyd absorbujący wodę, najczęściej pozyskiwany z dziwidła.

Polecane

pixel