Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Naturalna moc aloesu

2020-01-02
Naturalna moc aloesu
Nasze Babcie wiedziały co dobre. Na parapecie każdej z nich stały doniczki z Aloe Vera, czyli aloesem zwyczajnym. Aloes jest sukulentem - rośliną, która potrafi przetrwać nawet w najtrudniejszych warunkach, np. gdy w pobliżu nie ma źródła wody. W swoich mięsistych liściach skrywa prawdziwy skarb. Od wieków jego dobroczynne działanie wykorzystywano w medycynie i kosmetyce. Roślina dorasta do około 80 cm. Ma grube, zielone, biało nakrapiane liście. Ich miąższ składa się w 96% z wody, reszta jest bogatym źródłem ponad 270 składników aktywnych biologicznie. Miąższ z liścia ma właściwości gojące, stymuluje wzrost komórek i regeneruje tkanki, korzystnie wpływa na ich gospodarkę wodną, stymuluje mikrokrążenie, działa antyseptycznie i przeciwgrzybicznie, łagodzi stany zapalne. Jest doskonałym źródłem witamin -A, B1, B2, B3, B6, B9, B12, C, E, kwasu foliowego i minerałów -cynku, fosforu, magnezu, miedzi, potasu, wapnia, żelaza.

Firma Depileve wykorzystała wszystkie dobroczynne właściwości aloesu i stworzyła Velone. Jest to cudownie gładka galaretka aloesowa. Zawiera czysty, 99% aloes. Świetnie sprawdza się po zabiegu depilacji jako produkt chłodzący i rewelacyjnie łagodzący. Ale nie tylko.

galaretka aloesowa Aloe Vera

Czy wiesz, że...

Velone możesz stosować jako maseczkę! Podziała łagodząco, nawilżająco, przyniesie ulgę po intensywnych zabiegach kosmetycznych. Używaj jej również na skórę w przypadku poparzeń- zarówno termicznych jak i słonecznych i tych po solarium.
pixel