Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Nagrodzone produkty w naszym sklepie!

2018-05-16
Nagrodzone produkty w naszym sklepie!
Produkty, które znajdują się w naszym sklepie cieszą się ogromnym uznaniem i zaufaniem wśród klientów oraz są doceniane w postaci licznych nagród i nominacji przyznawanych przez czasopisma kobiece i specjalistyczne z branży beauty.

InStyle Best Beauty Buys, Glamour Glammies, Uroda Beauty Expert, Innowacje LNE to prestiżowe konkursy i tytuły przyznawane najlepszym kosmetykom.
Nagrody są cennym wyróżnieniem, ponieważ wyborów dokonują czytelnicy Glamour, InStyle oraz zespoły redakcyjne.

Z wielką radością dzielimy się z Wami informacją, iż produkty znajdujące się w naszym sklepie posiadają liczne nagrody i nominacje!

Serum ochronne do dłoni OPI ProSpa – wyróżnione przez redakcję Glamour Glammies 2018 jako jeden z najlepszych kosmetyków do pielęgnacji ciała
Gel Break – laureat 2017 InStyle Best Beauty Buys w kategorii „manicure i pedicure”, Glamour Glammies 2017 w kategorii “najlepszy produkt do manikiuru i pedikiuru”
oraz Innowacja LNE 2017
Odżywki kolorowe Nail Envy – laureat 2016 InStyle Best Beauty Buys oraz Glamour Glammies 2016
Lakier OPI o przedłużonej trwałości Infinite Shine – laureat roku 2015 magazynów Joy Trendy i Glamour Glammies oraz nominacja redakcji Glamour w kategorii
„lakier luksusowy”
Lakiery OPI były wielokrotnie nagradzane przez prasę kobiecą, w kategoriach: czerwony,ciemny i supertrwały lakier (Uroda Beauty Expert, Instyle, 2007-2011)
Nagrodzone zostały również: wysuszacz lakieru Drip Dry (Isntyle 2009), pilnik 180 oraz zmywacz Expert Touch (2011)
Artistic Nail Design Correction Gel – Innowacja LNE 2017

Polecane

pixel