Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Aplikacja systemu GelBreak krok po kroku

2020-04-07
Aplikacja systemu GelBreak krok po kroku
GelBreak to 3-stopniowa kuracja do paznokci osłabionych i zniszczonych po hybrydzie. Wystarczy tydzień, aby przywrócić paznokciom zdrowy i piękny wygląd. Bez potrzeby używania lampy. Dziś pokażemy wam jak prawidłowo użyć systemu GelBreak w domowym zaciszu. Jest to bardzo proste, wystarczy, że wykonacie poniższe kroki.

WSKAZÓWKA

Wymieszaj dokładnie zawartość każdej buteleczki poprzez pocieranie jej w dłoniach przez ok. 30 sek. Usuń nadmiar produktu z pędzelka, wycierając go o brzeg buteleczki i nakładaj na paznokcie natychmiast po wyjęciu pędzelka z buteleczki.

 

aplikacja krok po kroku

  1. Paznokcie osłabione i zniszczone po hybrydzie, przygotuj tak, jak przed każdą aplikacją lakieru OPI.
  2. Nanieś na paznokieć cienką warstwę bazy GelBreak Serum, nakładając ją od środka paznokcia, aż po jego brzeg i pozostawiając delikatny margines przy skórkach. Nie maluj krawędzi paznokcia, aby nie dopuścić do kurczenia się warstwy.
  3. Nanieś na paznokieć cienką warstwę GelBreak Color, nakładając go od środka paznokcia, aż po jego brzeg i pozostawiając delikatny margines przy skórkach. Nie maluj krawędzi paznokcia, aby nie dopuścić do kurczenia się lakieru. Aby zapewnić pełne pokrycie, nanieś drugą cienką warstwę lakieru w ten sam sposób.
  4. Nanieś na paznokieć cienką warstwę topu GelBreak Protector, nakładając ją od środka paznokcia, aż po jego brzeg i pozostawiając delikatny margines przy skórkach. Nie maluj krawędzi paznokcia, aby nie dopuścić do kurczenia się warstwy.
  5. Kiedy GelBreak Protector wyschnie, nanieś na skórki wokół paznokcia kropelkę odżywczego olejku do paznokci i skórek.

Po kuracji GelBreak nie wracaj do produktów, które mogą niszczyć Twoje paznokcie!


zobacz film szkoleniowca OPI Danki Błotnej

 

Polecane

OPI Gel Break Properly Pink 15ml

OPI Gel Break Properly Pink 15ml

79,00 zł brutto/1szt.
OPI Gel Break Barely Beige 15ml

OPI Gel Break Barely Beige 15ml

79,00 zł brutto/1szt.
Zestaw Gel Break OPI - Baza + kolor GRATIS! Promocja

Zestaw Gel Break OPI - Baza + kolor GRATIS!

79,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 198,00 zł/1szt.-60% Cena regularna: 158,00 zł brutto/1szt.-50%
pixel